KONST / Litografier / Färglitografier 13777472
nr 1377 7472
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 10 st oramade lösa blad i låda. Signerad, numrerad 119/300. Bladets mått: 63x45 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:53:52
100 kr
200 kr
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson